Anasayfa , Avrupa , ProMigra : Küba yolcusu kalmasın !

ProMigra : Küba yolcusu kalmasın !

Haber Merkezi |20.01.2019| Mannheim ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren Pro Migra derneği yaptığı açıklama ile Küba’ya gerçekleştirilecek geziyi kamuoyuna duyurdu. Kültürel ve sosyal çalışmaları ile bilinen Pro Migra derneği belirli dönemlerde geziler düzenleyerek tarihi öneme sahip şehirler ziyaret edilmektedir. Pro Migra derneğinin yaptığı çağrı şu şekildedir;

” Küba yolcusu kalmasın !

Değerli Dostlar,

Bilindiği gibi ProMigra e.V. olarak her sene farklı ülkelerin farklı şehirlerine yolculuk yapmakta, bu şehirlerin tarihini rehberlerin anlatımlarıyla gezmekteyiz.

Her sene ekim’de gerçekleştirdiğimiz gezi turumuzun  yanı sıra mayıs ayında 13 günlük büyük bir tarih ve tatil turu organize ediyoruz. 8 günlük tur Havana, Santa Clara, Varadero gibi küba’nın görülmeye değer şehirlerin tarihçesini rehber eşliğinde tanımaya olanak sunmakta. Bu 8 günde kahvaltı ve öğle yemekleri dahil olan farklı hotellerde konaklanacaktır . 5 günü ise denize sifir sahilde 5 yıldızlı herşey dahil bir hotelde güzel bir dinlenme tatili oluşturmakta.

Bu tur 15 mayıs – 29 mayıs arası planlanmakta, en kalitelli ve cüzi fiyatlarla örgütlediğimiz bu turu bu ayın yani 31.01.2019 tarihine kadar tüm katılımcıların bize reservasyon için kişi biligilerini ve 2350€’luk tur ücretini ödemeleri gerekmekte.
Daha detaylı bilgi almak için bize baş vurabilirsiniz.

Saygılar

ProMigra e.V. DYK ”