Home , Avrupa , Erdoğan Almanya’da Protestolar İle Karşılanacak!

Erdoğan Almanya’da Protestolar İle Karşılanacak!

HABER MERKEZİ | 18.09.2018| Faşizmin Temsilcisi Erdoğan Almanya’ya ziyareti esnasında sokaklarda protestolar ile karşılanacak.

Faşist TC’nin dönem sözcüsü diktatör R.T. Erdoğan Almanya Başbakanı ve Cumhurbaşkanının davetiyle 27-29 tarihleri arasında Almanya’yı ziyaret edecektir. Yüksek güvenlik önemleri altında, kırmızı halıyla karşılanacak olan faşist Erdoğan, Almanya-Türkiye arasında yeni ticari antlaşmalar başta olmak üzer iki ülke arasında kirli işbirliğini sürdürmek için yeni sözleşmeler yapacaktır. Özellikle son süreçte derinleşen ekonomik krizi fırsata dönüştürmek isteyen Almanya, Türkiye’nin ‘elini tutarak’ onu sözde krizden kurtarmak istiyor. Tabi ki burada esas olan, Türkiye’de geçmişe dayalı çıkar ilişkilerini yeniden tazeleyerek, kendi denetimi altına almak istemektedir.

Faşist Erdoğan’ın Almanya’ya gelmesi duyulduktan sonra, yerli ve demokratik kurumlar bir araya gelerek çeşitli eylemlerden oluşan bir planlama oluşturdular. Erdoğan’ın 29 Eylül’de Köln’e geleceği de kesinleştiği için, eylemlerde bazı değişiklikler yapıldı.

ATİK, YDG ve Yeni Kadın tarafından yayınlanan Eylem Planı:

22 Eylül’de Yürüyüş Gerçekleşecek Alanlar:

Berlin – Bremen – Dortmund – Frankfurt – Hamburg – Hannover – Köln – Mannheim – Münih – Nürnberg – Stuttgart

28 Eylül’de Berlin’de Yürüyüş Düzenlenecek

29 Eylül’de Merkezi Çağrı ile Köln’de Yürüyüş Düzenlenecek.