Home , Haberler , Tohum 45. Yıl Şöleni Ertelendi

Tohum 45. Yıl Şöleni Ertelendi

HABERMERKEZİ|22.11.2021| 4 Aralık’ta Ulm’da yapılması planlanan ve sadece iki hafta kalan şölenin, Covid-19 salgını koşullarının ağırlaşması nedeniyle iptal edildiği açıklandı. “Ulm Halk Ocağı’ndan Tohum Kültür Merkezi’ne Bu Tarih Bizim – 45. Yıl Şöleni” şiarıyla aylar önceden yoğun olarak hazırlıklarına başlanan gecenin afiş, bildiri ve biletleri de çıkarılmıştı. Bu şölen için, geniş katılımlı Gece Tertip Komitesi de oluşturulmuştu.

Şölenin büyük olasılıkla ilkbaharda yapılacağını duyuran Ulm Tohum Kültür Merkezi (TKM) Yönetim Kurulu ve Gece Tertip Komitesi’nin konuyla ilgili açıklaması şöyle:

 

Devrimci, Demokratik, İlerici Kamuoyuna!

04.12.2021 Cumartesi günü tüm hazırlıklarını bitirdiğimiz Ulm Halk Ocağından Tohum Kültür Merkezi’ne Bu Tarih Bizim – 45. Yıl Gecemizi, insan sağlığını ciddi oranda etkileyen boyuta ulaşan korona salgını nedeni ile sonradan tekrardan yapabileceğimiz başka bir tarihe erteleme sorumluluğunu gördük.

Alınabilecek tedbirlere rağmen, kitlesel bir etkinlikte toplum sağlığını olumsuz etkileyecek ortam ve koşullardan uzak durmak için duyduğumuz hassasiyet ve sorumluluk bilinci nedeniyle etkinliğimizi ertelemek zorunda kaldık. Bu kararımızı halkımızın taktirine bırakıyoruz.

Ertelenen 45. Yıl gecemizin satılmış olan biletlerini iade etmek isteyen dostlarımızın Tohum Kültür Merkezi’ne ve Birumur Spor Kulübü’ne yada Yönetim Kurulu üyelerimizden herhangi birine iade edebilirler. Ayrıca ilan ederiz ki; önümüzdeki tarihlerde aynı program etrafında yapacağımız gecemiz için elinizdeki biletler geçerli olacaktır. Yeni bilet almadan bu biletleri kullanabilirsiniz.

Tüm dostlarımızın anlayış, bilgi ve hoş görüsüne sunarız.

Tohum Kültür Merkezi Yönetim Kurulu ve Gece Tertip Komitesi

scroll to top